AKCIJA - 30 % atlaide akvaparkā

Aktualizēts 2018.04.30.

AKCIJA: „Atpūties Ventspils akvaparkā ar 30% atlaidi”

 

2018.gada pavasara sezonā viesnīcas „Raibie logi” viesi tiek iepriecināti ar nu jau mums tradicionālu piedāvājumu - 30 % atlaidi atpūtai un peldei Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā!

 

Akcija darbojas līdz pat 2018.gada 31.maijam.

 

UZMANĪBU - akcijas nosacījumi !!!

Pirmkārt:

Klientam jārezervē nakšņošana un akcija piedāvājums zvanot uz viesnīcas telefonu 29142327 vai rakstot uz e-pastu hotel@raibielogi.lv., un ieguvumi būs 30 % atlaide visiem Akvaparka pamata pakalpojumiem (akvaparkā būs jāuzrāda mūsu izsniegts kupons).

Veicot viesnīcas rezervēšanu, lūdzam neaizmirst pieteikt vēlmi izmantot šo akcija piedāvājumu.

Otrkārt:

Rezervējot nakšņošanu mūu viesnīcā caur www.booking.com arī pienākas 30 % atlaide visiem Akvaparka pamata pakalpojumiem (akvaparkā būs jāuzrāda mūsu izsniegts kupons).

Akcijas ietvaros darbojas arī aktuālās www.booking.com atlaides, piemēram, pedējā brīža cenas (brokastis iekļautas).

Rezervējot nakšņošanu caur www.booking.com vai starpniekfirmām, vēlams pieteikt arī vēlmi izmantot akcijas piedāvājumu.

 

!!! AKCIJA NESUMMĒJAS ar citām mūsu akcijām, dāvanu kartēm un citām īpašajām atlaidēm, ja vien pie to nav kāda īpaša atruna.

 

Piesakies un rezervē šo īpašo piedāvājumu pa viesnīcas „Raibie logi” telefonu +371 29142327 vai e-pastu hotel@raibielogi.lv. Vairāk par Ventspils Ūdens piedzīvojumu parka pakalpojumiem skaties www.udensparks.lv.

 Un neaizmirsti !!!

ü     Nakšņošanu vēlams rezervēt laicīgi! Ja viesnīcā būs vietas, pieņemsim arī tos, kuri nav iepriekš rezervējuši viesošanos pie mums, un ierodas pa tiešo viesnīcā „Raibie logi” un vēlas izmantot šīs akcijas iespējas.

ü      Šīs akcijas piedāvājuma ietvaros, numuru cenās ietilpst arī brokastis!

 

Tiekamies Ventspilī!